Sellel õppeaastal toimuvad tantsu eelkooli tunnid Krõllipesa (nii Krõlli kui Mängupesa õppehoone), Kesklinna (nii Mesimummi kui Midrimaa õppehoone) ja Männimäe lasteaias. Kui Sinu laps ülalnimetatud lasteaia nimekirjas ei ole, kuid soovib siiski tantsida just meie vahvate õpetajatega, saab ta ühineda Huvikoolis tegeleva S-Stuudio koolieelikute rühmaga (alates 3.eluaastast).

Tantsu eelkooli huviring alustab enamikes lasteaedades uut hooaega septembrikuust (välja arvatud Midrimaa).

Loovtantsu tunnis avastame tantsumaailma, lähenedes sellele loovalt ja mänguliselt. Õpime tundma oma keha liikumisvõimalusi. Eesmärk on julgustada lapsi end läbi liikumise väljendama ja oma loomingut jagama. Õpetamine toimub eelkõige küsimuste, arutelu ja erinevate liikumisülesannete kaudu. Tunnis on oluline protsess, avastamine,
uurimine ja jagamine.

Registreerimisinfo:
Registreerimiseks palun täida ANKEET.

Vanuserühm:
3 - 6 a lapsed