Teeneka õpetaja tiitli pälvis Viljandi Huvikooli õpetaja

Maie Tammemäe.

Aunimetus antakse üle 05.10.2018 tänuüritusel "Viljandi õpib ja tänab"'

Viljandi Huvikoolis on Maie rahvatantsuõpetajana töötanud alates 1967. aastast. Õpetajatöös on Maie Tammemäe kohusetundlik ja nõudlik, valdab suurepäraselt metoodilisi võtteid rahvatantsu õpetamisel. Tema peen huumorimeel, sära ja vitaalsus on motiveerivaks eeskujuks erinevatele vanusegruppidele, kus kaovad vanusepiirid ja ühilduvad maailmavaated. Maie omab võimet panna õpilased tajuma ühtsustunnet ning meeskonnatöö olulisust. Õpetaja Maie Tammemäele on alati olnud väga tähtis rahvatantsualase tegevuse areng ja järjepidevus, ta väärtustab enesearengut ning on aktiivne koolitustel osaleja. Tema südameasjaks on rahvakultuuri heaks midagi ära teha. Huvikoolis juhendab Maie lasterühma Sammuke, neiduderühma UPSER ja noorterühma RU-LE-ME. Tema tantsurühmad osalevad aastaringselt erinevatel festivalidel ning rühmi on kutsutud esinema linna- ja maakonnatähtsusega sündmustele.

PALJU ÕNNE JA RÕÕMUSTAME ÜHESKOOS!