DETSEMBRIKUU  TEGIJAD:

S-STUUDIO: Kiitus õpilasaktiivis aktiivse osavõtu eest: MARIANN PAPAGOI, JETTE LOIK, CAMILLA SASKIA KABUL.

RAHVATANTS: Kiidusõnad jõulude ajaks muusikaklassi akna kaunistuste väljamõtlejad ja teostajad: ANNI-RIIN UUS, JETE KAUR, PIIBE PÕLD, HELENA  MARDIM, KÄTLIN VAGEL, MARII TAMMEMÄE.

KITARRIRING: Tõhusa abi eest kitarriringi talvekontsertide korraldamisel: saali- ja lavaseadjad: JÜRGEN AAS, MARCUS MÕTTUS, ROMET HEINASTU, STEFAN SINKOV, Grete-Liisi isa AGO, Laura-Liisi isa URMAS ja Martini isa AAVO, videograaf: MARTTI VAHEMAA Videograaf, tehnika äravedu ja saali kordaseadmine: õpetaja PEEP TOBRELUTS.

LAULUSTUUDIO: Kiidusõnad kõikidele LAULJATELE, kes jõulukontserdil esinesid.

EVE STUUDIO: Reisisellid MARIE LUBI, KATARIINA MARIE REMMELKOOR, ARABELLA KOGER, MARTA SORO, KERTU SOOMETS - vapra ja sõbraliku toimetamise eest nii INDIA reisi ajal kui ka selle ettevalmistamise perioodil.

LOODUSRING: Tublid koolivaheaja näärimatkal osalejad Murese tallu, Loodi Põrgu ja Loodi mõisa puutöökotta: RASMUS LIPPUS,STEN PASTIK, LARS ERIK SOOME.

NOVEMBRIKUU  TEGIJAD:

LAULUSTUUDIO:

Marta Jaadla ja Hanna Elbag - väga eeskujulikud laulutüdrukud.

Marten Kibe ja Eduard Ekke Rosin - väiksed armsad abilised.

Lauluplikad: kiitus kõikidele neiudele.

S-STUUDIO:

Saara Hein, Laureen Lehestik, Saskia Meekler, Jette Mia Mätlik, Mirtel Oks, Jette Loik, Fiona Kaljula, Mae Kangur, Camilla Saskia Kabul, Karolin Roostik, Mariliis Vinnal, Johanna Joandi, Alice Kadak, Karoliine Käsper, Keiti Leon, Lotta Laureen Loo, Grete Roostik - töökad eneseületajad .

RAHVATANTS:

Anni-Riin Uus, Tõnis Luhakooder, Kevin Jürisoo, Katharina Victoria von Schwanenflügel, Brait Alvre - kiitus edasipüüdlikkuse eest.

Gerli Sülla, Adele Tamberg, Rosette Liis Uus, Kätlin Vagel, Helena Mardim, Marii Tammemäe, Katharina Lya Von Schwanenflügel - kiitus hoolivuse eest kollektiivis ja aktiivsuse eest ringivälises töös.

KITARRIRING:

Grete-Liis Mill - kõik esimese aasta õppija kohustuslikud lood korralikult esitatud.

Marken Varis  - kõik kohustuslikud lood esitatud.

Joonas Komissarov - usin pusija.

LOODUSRING:

Lars Erik Soome - kohusetundlik, teavitab iseseisvalt õpetajat olulistest asjadest ning töötab tunnis kaasa.

EVE STUUDIO:

Marie Lubi ja Katariina Marie Remmelkoor - eve stuudio ruumi suurpuhastuse läbiviimise tänuks.

KUNSTIRING:

Kadi Rimmel ja Olesja-Väsvy Soitu - silmapaistvalt isikupäraste töödega.

Lisanna Aleksandrov-  väga püüdlik ja kohusetundlik.

Annabel Pokk, Marien Hubel, Emily Krabi, Emily Luhaäär - töökad, sõbralikud, toredad ja abivalmid.

DRAAMAÕPE:

Caspar Erko - kordagi ei puudu ega hiline. Ja tuli kohale ka siis kui arvas, et klassiekskursiooni tõttu ei jõua.

MUUSIKARING TUJU:

Kelli Jaanus ja Brenda Marii Aleksandrov - tublid õppijad ja uute muusikaliste tegevustega kohanejad.

OKTOOBRIKUU  TEGIJAD:

LAULUSTUUDIO:

Liisa Koovit, Greete-Liis ja Robi Anvelt, Anora Kuusk - aktiivse tundides osalemise eest.

MUUSIKARING TUJU:

Hanna Miia Haljas ja Sanda Blitner - aktiivse osalemise ning musikaalse loomingulisuse näitamise eest.

S-STUUDIO:

Kertu Valmsen, Keily Liiva, Jette Loik, Karmen Kaljurand - motiveeritud üllatajad.

RAHVATANTS:

Helena Mardim, Gerli Sülla. Adele Tamberg, Marii Tammemäe, Rosette Liis Uus, Kätlin Vagel, Hannah von Schwanenflügel – heal tasemel esinemise eest koolivaheajal.

KITARRIRING:

Grete-Liis Mill, Siim Hommik, Marcus Mõttus, Martin Moorats, Oliver Sebastian Jesse - kohustuslike lugude korraliku esitamise eest.

Sander Saarem, Marken Varis, Joonas Komissaarov, Egert Lill - üllatuslikumate vaheajalugude esitamise eest.

LOODUSRING:

Rasmus Lippus - tegeles koolivaheajal koduse tööga ning rikastas tunde asjakohaste kaasa toodud vahenditega (parmupill).

EVE STUUDIO:

Alice Lääne ja Marie Lubi - aktiivse ellusuhtumise ja tragi tegutsemise eest.

TRUMMIÕPE:

Doris Madismäe, Remy Ojasoo, Helena Marii Haljas - kiire arengu ja aktiivse osalemise eest.

DRAAMAÕPE:

Birgit Kotsar - pühendumise ja hea kaaslane olemise eest.