Laulustuudio

Registreerimiseks palun täida ANKEET.

Eelkooli osalustasu 24 € kuus

Osalustasu 26 € kuus.

Individuaalõpe (30 minutit) 8 €/kord

Individuaalõpe (45 minutit) 12eur/kord.

Õpetajad:

eelkooliealistele:

Katrin Rekor

katrin.rekor@gmail.com

kooliealistele:

Anete Saar

1-3.klassile mõeldud laulu-ja pillistuudios õpime tundma erinevaid pille, näiteks ksülofoni, väikekannelt, plokkflööti ja mõningaid löökpille. Tegeleme rütmifiguuride omandamise ja hääle arendamisega läbi erinevate kõnemängude, laulude ja luuletuste. Kogu õpe toimub mängulises võtmes ning eesmärgiks on, et laps tunneks rõõmu õppimisest. Laulu-ja pillistuudio on suurepärane vundament edasisteks õpinguteks muusika vallas.
Eelkooliealiste laste pillistuudios teeme tutvust erinevate pillidega. Proovime ise mängida ksülofoni, erinevaid löökpille, väikekannelt ning flööti. Lisaks räägime, mis häält teevad pillid, mida võib kohata bändis, orkestris jne. Läbi laulude ja mängude õpime tundma lihtsamaid rütmifiguure ja avastame koos pillide maailma.

anete.saar@gmail.com