11.10.19

 

KITARRIRINGI TEATED

1. KÕIGE TÄHTSAM TEADE ! ! !

KUI SA OLED HUVIKOOLI KITARRIRINGI ÕPILANE VÕI LAPSEVANEM, SIIS PALUN TEE END HUVIKOOLI ePÄEVIKU (STUUDIUMI) KASUTAJAKS. Selleks saad abi Siiri Tubli'lt huvikooli kantseleist. KÜLASTA VÄHEMALT ÜKS KORD NÄDALAS HUVIKOOLI STUUDIUMI ja vaata üle Sinu või Sinu perega seonduv info ning teated. See tagab Sinu kursis oleku meie tegemiste ja õpitavate teemadega. 

LISAKS KÜLASTA VÄHEMALT KORD NÄDALAS (parem oleks kord päevas) KA KÕIKI OMA POSTKASTE - ka plekist või vineerist postkaste oma kodude väravates-koridorides, ERITI AGA VIRTUAALSEID: @hot.ee, @gmail.com, @mail.ee JA KÕIKI TEISI, MIS SUL OLEMAS ON.

 • KUI NÄETE SEAL HUVIKOOLI VÕI HUVIRINGI ÕPETAJA POOLT TULNUD KIRJU, MIS PALUVAD TEIE VASTUSEID, SIIS PALUN VASTAKE NEILE ESIMESEL VÕIMALUSEL.
 • SEE ON ERITI VAJALIK PAREMA KONTAKTI HOIDMISEKS HUVIKOOLI JA ÕPILASTE NING LAPSEVANEMATE VAHEL.
 • PALUN AVASTAGE OMA E-MAILI POSTKASTIDES KA RÄMPSPOSTI KAUSTAD JA PIILUGE AEGAJALT SINNA SISSE. NÄDALAS KORD OLEKS JUBA PÄRIS HEA SAAVUTUS. SAMUTI VAADAKE NEIS POSTKASTIDES KA TEISI JAOTUSI (gmailis näiteks UUENDUSED või PAKKUMISED) SEST IIAL EI VÕI TEADA, KUHU ÜKS VÕI TEINE E-MAILI KESKKOND SELLISED KIRJAD SAATA VÕIB. NII VÕIBKI JUHTUDA, ET MEIE POOLT SAADETUD KIRI JÕUAB ILMA TEIENI JÕUDMATA PRÜGIKASTI. JA SEE OLEKS JUBA KURB. :-(
   

KÕIGILE NEILE, KES SOOVIVAD LIITUDA KITARRIRINGIGA, ...

... TEADMISEKS NII PALJU, ET KA MEIE KOOLI ÕPPETÖÖ ALGAB 1. SEPTEMBRIL.

 

 • KITARRIRINGI UUTE ÕPILASTE VASTUVÕTT TOIMUB PEAMISELT
  septembri alguses, ajad täpsustatakse. PALUME SIIS LÄBI ASTUDA MEIE RUUMIST JA END REGISTREERIDA. HILJEM võib õppima saada vaid erandjuhul, see tähendab, kui ealiselt ja tasemeliselt sobivas ringis juhtub olema veel vabu kohti. 
 • REGISTREERIDA SAATE MEIE KODULEHE KAUDU www.huvikool.ee
  Ankeedi täitmine ei garanteeri kohta rühmas. Vastuvõtu kinnituse saab õpetajalt, kui on üheskoos leitud ja kokku lepitud sobivad tundide ajad. 
 • VÕTAME VASTU ÕPILASI 3.-12. KLASSINI. NOOREMATE LASTEGA TEGELEVAD MEELSASTI KA MEIE HUVIKOOLI TEISED MUUSIKALISED RINGID LAULUSTUUDIO NING MUUSIKARING TUJU.  
 • ÕPPETÖÖKS ON LAPSELE VAJALIK PIISAVALT MÄNGUKÕLBULIK PILL, seda peamiselt selleks, et lapsel oleks võimalik kodus pilli harjutada. Pilliga peaks tegelema iga päev vähemalt 1 tunni vältel. Kui võimalik, siis võib esialgu laenata ka mõne ajutise pilli mõnelt tuttavalt - tingimusel, et seda kohe varsti tagasi ei võeta. 

  ÄRGE OSTKE PILLI ENNE, KUI ON KINDEL, ET TE OLETE KITARRIRINGI KINDLALT VASTU VÕETUD JA TEIE TUNDIDE AEG ON KINDLAKS MÄÄRATUD :-) SEE MÄRKUS ON VÄLTIMAKS TEIE ASJATUID KULUTUSI. 
  Samas aga võite siiski teha ettevalmistusi ja uurida, kust saab pilli muretseda. 
  Viljandis on selliseks kohaks kauplus Meloodia Paalalinnas Valuoja puiestee 13A.

  Kui Teile käib pilli ostmine esialgu üle jõu või Te ei ole päris kindel, kas Teie lapsele sobib taoline pilliõpe, võitegi proovida pilli tuttavate või sugulaste käest laenata, et laps saaks ikkagi kohe harjutama hakata. See on väga tähtis, sest muidu tekib ülejäänud rühma suhtes kohe mahajäämus ja hiljem on keeruline järgi õppida, sest teised lähevad kogu aeg vaikselt eest ära. Kui aga laps on kuulutatud kitarriringi vastuvõetuks ja tema tundide ajad on paika pandud, siis peaks küll lapsel pill kiiresti saadaval olema. Seega: tehke enda jaoks selgeks, kuidas toimida.

  MEIE KASUTAME ALGÕPPES PEAMISELT AKUSTILISI NAILON- VÕI METALLKEELTEGA KITARRE. ELEKTRIKITARRIDEGA VÕIB TULLA TEGEMIST NEIL, KES HAKKAVAD KUNAGI HILJEM ANSAMBLITES TEGUTSEMA. 

  KUI HAKKATE ENDALE PILLI MURETSEMA, SIIS PALUN LUGEGE ENNE LÄBI JÄRGMISED ÕPETUSSÕNAD. SEALT SAATE TARKUST KA PILLI HOIDMISE JA TRANSPORTIMISE KOHTA.

 

Toimetaja: KALEV SAARVA