Tunniplaan

   

Ringid Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev  Reede          Laupäev     

eve stuudio

Eve Noormets

 

 

15.00-16.30

1.-2.klass

16.30- 17.15

Koolieelikud

 

15.00-16.30

Keerukujud

16.30- 18.00

Rosinad

15.00-16.30

1.-2. klass

 

15.00-16.30

Keerukujud

16.30 - 18.00

Rosinad

 

Tantsu eelkool

Leanika

Mändma

16.00-16.40

La Mesimumm

  16.15 - 16.45

     La Krõll

16.00-16.40

La Krõll

 

15.15- 15.45

La Midrimaa

 

   

Draamaring

Triin Laas

14.00-15.30   14.00-15.30      

Malering

Margit

Simenson

Siim Kanep

 

13.30-14.15

I grupp algajad

14.30-15.15

II grupp

15.30-17.00

III grupp edasijõudnud

 

13.30- 14.15

I grupp algajad

14.30-15.15

II grupp

15.30-17.00

III grupp edasijõudnud

   

S-Stuudio

Leanika

Mändma

Reelika

Poroson

Karoline

Suhhov

13.00-14.00

Mellifera/Leanika

14.00-15.00

Liblikad/Leanika

15.00-16.00

Linnud/Leanika

16.00-17.30

Lolo/Reelika

17.45-19.15

I trupp/Leanika või  Reelika

 

13.00-14.00

Mellifera/Leanika

14.00-15.00

Liblikad/Leanika

15.00-16.00

Linnud/Leanika

17.00-18.00

Lolo/Leanika

18.00-19.00

I trupp/Leanika

 

15.30-17.00

Lolo/Reelika

17.00-18.30

Itrupp/Leanika/

Reelika

18.30-19.30

Mammud

Reelika/Leanika

 

 

 

13.00-14.00

Mellifera/Reelika

14.45-16.00

Liblikad/Linnud

Reelika

16.40-18.00

Lolo/ Leanika

18.00-19.30

I trupp/Leanika

 

 

   

Rahvatants

Maie

Tammemäe

Merilin

Metsatsirk

18.00-19.00

RU-LE-ME

Merilin KLK saalis

14.00-15.30

Sammuke/Maie

15.30-17.30

Upser/Maie

   

14.00-15.30

Sammuke/

Maie

15.30-17.00

Upser/Maie

19.00-21.00

Ru- Le-Me

Merilin

KLK saalis

10.30-13.30

Ru-Le-Me

üle laupäeva

Merilin

 

 

 

Kitarriring

Kalev Saarva

 

13.15-14.15 1.aasta

14.15-15.15 1.aasta

15.15- 16.15 1.aasta

16.15- 17.15 5.aasta

17.15-18.15 3.aasta

18.15-19.15 4.aasta

19.15-20.15 2.aasta vanemad

 

13.15-14.15 1.aasta

14.15- 15.15 1.aasta

15.15- 16.15 1.aasta

16.15-17.15 5.aasta

17.15-18.15 3.aasta

18.15-19.15 4.aasta

19.15- 20.15 2.aasta vanemad

14.00-15.30

1.aasta

15.30-17.00

2.aasta

17.00-18.30

3.aasta

18.30-...

Vabad mehed

 

Tuju stuudio

Merili Murde

15.30- 16.15 ansambel

15.15- 15.45

La Midrimaa

15.30-16.15 ansambel

15.45-16.15

La Männimäe

   

Trummiring

Kevin Lilleleht

12.30-13.00

13.00-13.30

13.30- 14.00

14.00- 14.30

14.45- 15.30

15.30- 16.15

16.15- 17.00

17.00- 17.30

18.00- 18.45

 

12.45- 13.15

13.15- 13.45

14.00- 14.30

15.15- 15.45

15.45- 16.15

16.15- 17.00

17.00- 17.45

17.45.- 18.30

18.30- 19.15

     

Kunstiring

Merike Kiivit

An-Liis Amur (asendaja)

14.00-15.30

I- III (A)

15.30- 17.00

IV- VI (A)

17.00-18.30

Suured

14.00- 15.30

I-III kl. (B)

15.30- 17.00

IV-VI (B)

17.15-18.00

koolieelikud

14.00- 15.30

I-III (A)

15.30- 17.00

IV-VI (A)

17.00-18.30

Suured

14.00- 15.30

I-III kl(B)

15.30- 17.00

IV-VI (B)

 

 

   

Idee Stuudio

 

  12.30- 13.00   12.30- 13.00    

Loodusring

Peep

Tobreluts

15.00- 17.00 15.00- 17.00        

Laevamudelism

Olle Järvekülg

      15.00- 19.00 15.00- 19.00 13.00-17.00

Mehhatroonika ja Robootika

Ruudi Silmann

16.00- 18.30

Mehhatroonika

16.00- 18.00

Robootika

16.00- 18.00

Robootika

     

Mototehnika

Tarmo Raba

Toomas Raba

14.00-19.00

Tarmo Raba (tunniplaani vaata ringi uudiste alt)

 

14.00-19.00

Toomas Raba

 

 

14.00-19.00

Tarmo Raba (tunniplaani vaata ringi uudiste alt)

14.00- 19.00

Tarmo Raba (tunniplaan vaata ringi uudiste alt)

 

14.00- 19.00 Toomas Raba

 

 

 

Laulustuudio

Merili Murde

Riina Trumm

16.15- 17.00

Laulumeistrid

Merili

17.00- 17.30

Laululiblikad

Merili

 

16.15- 17.00

Laulumeistreid

Merili

17.00- 17.30

Laululiblikad

Merili

17.15- 19.00

Suured

Riina