AUTOMUDELIMI RING
 
Õpetaja: Tanel Suvisild
 

Asume aadressil Paala tee 46, Viljandi Huvikooli Tehnikakeskuses (sisenemine siseõue uksest)

 

 

Mudelism on elustiil. See on hobi ja maailmavaade, mis ühendab paljusid meie seast nagu pillimäng või suusatamine. Mudelism on mitmekülgne ja paljude võimalusterohke huviala nii maal, õhus kui vees.

Automudelismiga tegelemine on nagu pillimängu õppimine, mis arendab kõigis vanuses harrastajates kannatlikkust, püsivust, loovust, vastutust, distsipliini ja enesekindlust. Õpetab kohalolu ehk hetkes olemist ja loomist.

Meie pakume noortele kaasaegset keskkonda, statsionaarset driftirada ja automudelite ehitamise võimalust. Huvi ja tahte korral saab õppida meie rajal drifti sõidustiili.

Automudelismiringis saab läbi põnevate ja mänguliste tegevuste kaudu õppida automudeli jooniste lugemist, automudelite koostamist ja kaugjuhitavate mudelite ehitamist. Tundides nauditakse automudelitega sõitmist, õpitakse autode täiustamist, hooldamist ja remontimist. Lisaks saab osaleda mudeliraja arendamisel ning õpitakse tundma erinevaid tööriistu ning nende kasutamise oskust.

Lisaks tehnilistele teadmistele õpitakse suhtlemisoskust, teineteisega arvestamist, meeskonnatööd ja  iseseisvat mõtlemist.

Kõik automudelid koos elektroonikaga ja muude vajalike seadmetega on kohapeal olemas.