Meie laevamodellistidel oli tegus suvi ning 13 - 14.07.19 osaleti Tallinna Meistrivõistlustel Laevamudelismis. Võisteldi paljudes erinevates võistlusklassides ja tuldi tagasi märkimisväärsete tulemustega! Palju õnne kõikidele osavõtjatele!

F2-A Juunior:

4. koht - Erik Rebane

F1>1kg
1. koht - Erik Rebane

Kannatust, kindlameelsust ja teravust järgmisteks võistlusteks!

Hurraa!

Meil on taaskord põhjust rõõmustamiseks, sest S-Stuudio pääses festivali Kuldne Karikas finaali tervelt KOLME tantsuga!

* I trupp tantsudega "Kaemus" (jazztantsu kategooria), mille autor on Reelika
ja "diipburksženšenn" (tänavatantsu kategooria), mille autoriteks on Leanika, Keiti ja Lotta
* Mellifera tantsuga "veeline" (loovtantsu kategooria), mille autoriks on Leanika koos Melliferakatega

Palju õnne S-Stuudio ja tantsueelkooli väikesed tantsijad!

"Koolitants" tähistab sel aastal 25. aastapäeva ja teema on sel puhul "Tants on suurem kui elu".
Huvikoolipere saab juubeliaastal rõõmustada, sest lapsed saavada tantsida "Koolitantsu" finaalilaval.

Lastetantsude mudilaste vanuseastmes pääses finaali Leanika Mändma loodud tants "Sulpsti", mida esitas tantsu eelkooli Krõlli rühm.

Kaasaegsete tantsude kategoorias jõudis finaali S-Stuudio "Kaemus", mille on loonud Reelika Poroson.

Palju õnne!

S-Stuudio korraldas teist aastat järjest omaloominguliste tantsude konkursi.

Elevust ja õhinat jagus terveks neljapäevaks huvikooli tantsusaalidesse, kus enne algavat konkurssi tantsudele veel viimane lihv anti.

Žüriisse kuulusid:

Carolina Tagobert, Mirell Šmidt, Laura Pampa ja Marika Palm.

Aitäh kõigile tantsuloojatele, õpetajatele ja žüriile!

Tulemused leiad SIIT

Huvikool tänab õpetaja Karolinet!

Viljandi Huvikool tänab  S-Stuudio loomingulist õpetajat, Karoline Suhhovit, kelle professionaalse käe all on stuudio lapsed kaasaegse tantsu tehnikaoskust omandanud juba kuus aastat. Inspireeriva õpetajana on Karoline tantsud rõõmustanud lapsi ja kõiki kaasaelajaid mitmetel võistlustel, konkurssidel ning esinemistel. Tema tantsud on jõudnud esikolmikutesse ning  pälvinud eripreemiaid.

Soovime Karolinele loomeinspiratsiooni edaspidiseks ning kõikide unistuste täitumist, uutel tantsumaailma avastusretkedel!

Aitäh, Karoline!

SOOVIME ÕNNE!

S-Stuudio I trupp ja Leanika osalesid laupäeval EDO (Estonian Dance Organization) võistlustel ning saavutasid hip-hop väikeste gruppide täiskasvanute arvestuses II koha!

Lisaks tantsisid Leanika ja Keiti end hip-hop duetiga täiskasvanute arvestuses viiendale kohale.

Soolotajad Lotta Laureen, Alice ja Keiti saavutasid hip-hop täiskasvanute arvestuses vastavalt 9., 10. ja 11.koha.

Nüüd täie hooga Koolitantsuks valmistuma!

Eesti Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupi Rahvakultuuri auhinna sai meie noorte rahvatantsurühm Ru-Le-Me ja juhendajad Maie Tammemäe ja Merilin Metsatsirk.
Auhind anti üle 28.dets.2018 Pärlipeol
Palju õnne!

Teeneka õpetaja tiitli pälvis Viljandi Huvikooli õpetaja Maie Tammemäe.

Aunimetus antakse üle 05.10.2018 tänuüritusel "Viljandi õpib ja tänab"'

Viljandi Huvikoolis on Maie rahvatantsuõpetajana töötanud alates 1967. aastast. Õpetajatöös on Maie Tammemäe kohusetundlik ja nõudlik, valdab suurepäraselt metoodilisi võtteid rahvatantsu õpetamisel. Tema peen huumorimeel, sära ja vitaalsus on motiveerivaks eeskujuks erinevatele vanusegruppidele, kus kaovad vanusepiirid ja ühilduvad maailmavaated. Maie omab võimet panna õpilased tajuma ühtsustunnet ning meeskonnatöö olulisust. Õpetaja Maie Tammemäele on alati olnud väga tähtis rahvatantsualase tegevuse areng ja järjepidevus, ta väärtustab enesearengut ning on aktiivne koolitustel osaleja. Tema südameasjaks on rahvakultuuri heaks midagi ära teha. Huvikoolis juhendab Maie lasterühma Sammuke, neiduderühma UPSER ja noorterühma RU-LE-ME. Tema tantsurühmad osalevad aastaringselt erinevatel festivalidel ning rühmi on kutsutud esinema linna- ja maakonnatähtsusega sündmustele.

PALJU ÕNNE JA RÕÕMUSTAME ÜHESKOOS!