Viljandi Huvikooli lapsed loevad 14.01.- 25.01.19 õuetunde!

Tule, pane oma tunnid kirja alumise koridori stendile!

Kahenädalase õueaja lugemise tulemused:

Viljandi Huvikooli lapsed veetsid eelmistel nädalatel õues palju aega. Loeti kokku õues viibitud tunnid ja tulemused pandi tabelitesse kirja. Eve stuudio, draama- ja  loodusringi lastest veetis kõige enam aega õues Birgit- kokku 25 tundi ja 26 minutit. Kitarriringi 40- st õpilasest kirjutasid tunde üles 32 last. Kõige suurema tulemuse sai Karoliine-  kokku 30 tundi ja 20 minutit. Loodusringi õpilased tegid lumises linnas õuetunde ja matkasid Viljandi Linnagaleriisse vaatama "Viljandi aasta foto" näitust.

Vesteldes lastega selgus, et lapsed õppisid märkama ja arvestama oma päevakava ning tekkis tahtmine rohkem õues olla.
Terviseteadlikkus kasvas kõigil huvikooli õpilastel nii neil, kes tabeleid täitsid kui ka neil, kes mõtetes arvet pidasid.