Õpetaja: Kalev Saarva

kalevsaarva@gmail.com

Osalustasu 28 € kuu

Täiskasvanuõppe individuaaltund (45 minutit) 25 eurot kord

KITARRIRING - juba kahekümne teist õppeaastat aktiivselt töötavas ja kunagi isegi kogu Viljandimaa suurimaks huviringiks tunnistatud Viljandi Huvikooli kitarriringis on aastate jooksul õppinud 650 noort. Kõik, kes on soovinud, on saanud just siin tunda end Karl-Erik Taukari, Tanel Padari, Ed Sheerani või kasvõi Justin Bieberina, sest me õpime lugusid, mis õpilastele meeldivad ja neid kõnetavad. Õpitava muusika valivad noored paljuski ise. Sellise muusika mängimine aitab noortel seada end tuntud Eesti ja maailma tähtede kõrvale ja tunda end nende seas.

Loomulikult on meie töös tähtis osa ka omaloomingul. Peale kitarri saab meil õppida lihtsustatult ja pingevabalt ka teisi bändipille: basskitarri ja trumme. Kui meie hulka tuleb aga noori, kes suudavad ansamblis mängida klahvpilli, siis neid ootavad süntesaator ja elektriklaver. Samuti saab kätt proovida lap-steel- kitarril, mandoliinil, ukulelel, guitarlelel, cajonil ja loomulikult ka laulda. Kõiki neid tegevusi saab endale valida ja tegeleda nendega puhtalt vabatahtlikuse alusel, kuid kõik algab siiski kitarrist. Hoolimata rühmaõppelisest töökorraldusest on meie jaoks väga tähtis iga õpilase individuaalne areng ja me tähtsustame seda ning teeme omalt poolt kõik selle nimel.

Püüame pakkuda õpilastele veelgi rohkem esinemisvõimalusi - loomulikult neile, kes on valmis esinema ja soovivad seda. Samuti võtame vastu huvitavaid esinemispakkumisi ja osaleme võimalikult rohketel esinemistel ka väljaspool huvikooli, sealhulgas ka koolides, kus õpivad meie õpilased.

Võtame lahkesti vastu õpilasi, kes ei soovi suurema õppekoormuse tõttu õppida Viljandi teistes muusikat õpetavates koolides või lihtsalt ei mahu sinna õppima.

Ootame õppima ka 1. ja 2. klassi lapsi – ikka selleks, et võimalikult varakult tuua lapsed muusika juurde. Koos väiksemate lastega on meie tundides käinud ka kitarrihuvilisi lapsevanemaid, kes samuti koos lastega kodus pilli harjutavad ja seega ka ise kitarri mängima õpivavad.

Registreerimiseks palun täitke avaldus  SIIN