Märts 2019

 

Laulustuudio:

ELEANORA MAISTE - väga usin tunnitöös.

SAMUEL ALBERT MELIN – sõnakuulelik, tubli ja julge laululaps.

S-Stuudio:

GEILY –GRETTEL LAANSOO, LIIS ALLIK , MARILIIS VINNAL,  KAROLIN ROOSTIK,  LOTTA LAUREEN LOO,  GRETE ROOSTIK -  motiveeritud ja potensiaalikad tulevased tantsuõpetajad/koreograafid.

Rahvatants:

MARTA MOORATS ja MIRTEL RUUT - aktiivsus ja hoolivus oma ringi suhtes. Valmistasid reklaamlehe rahvatantsuringi tegevusest ja vajadusest.

Kitarriring:

SIIM HOMMIK -  kõik 1. aasta kohustuslikud lood korralikult esitatud.

STEFAN SINKOV -  laskis lahti laululooma.

OSKAR KASK, ROMET SHIROKOV -  laulsid ära poolkohustusliku laulu.

JÜRGEN AAS, JAAN-PAUL VARIK -  edukamad noodiharjutuste mängijad.

Loodusring:

LARS ERIK SOOME - tubli kaasalööja.

RASMUS LIPPUS - mitte üht puudumist.

MIRTEL KANGUR  - alati elurõõmus.

Malering:

MAARJA KÄHRIK - edukate tulemuste eest Viljandi valla malevõistkonnas Eesti Omavalitsuse Talimängudel, tubli võistkonna mängu eest Eesti üldhariduskoolide kiirmale võistkondlikel meistrivõistlustel Viljandi Kesklinna Kooli võistkonnas.

HUGO SOO – edukate tulemuste eest Viljandi valla malevõistkonnas Eesti Omavalitsuse Talimängudel, osalemise eest L. Braschinsky mälestusturniiril, hea mängu eest Põhja-Sakala valla lahtistel noorte kiirmale meistrivõistlustel.

SIMO MARVIN VIIR, AKSEL AAVIK, FELIKS OJA – tubli võistkonna mängu eest Eesti üldhariduskoolide kiirmale võistkondlikel meistrivõistlustel Viljandi Kesklinna Kooli võistkonnas.

MARTIN MÄNDOJA – hea mängu eest Põhja-Sakala valla lahtistel noorte kiirmale meistrivõistlustel.

Trummiring:

MARTEN PAEGLIS ja LILLI-REGINA VARIK tublide edusammude ja positiivse suhtumise eest.

Veebruar 2019

 

Muusikaring TUJU:

Brit Pärnakivi- väga kiire õppija.

Laulustuudio:

Mirtel Juul- väga hea kõlav hääl ning kiire kohanemine uues ringis.

Lisandra Triksberg- lauluringi esindamine lauluvõistlusel.

Kunstiring:

Marie Lubi – Tartu Kunstimuuseumi korraldatud kunstikonkursil" Sõbrad minu elus" I koht tööga „Minu parimad sõbrad-raamatutegelased"

Luule Jänes, Ethel Mikk, Nora Liisa Teearu, Riinu-Liis Lembinen, Kärtlin Vagel, Andre Viital –Tartu Kunstimuuseumis kunstikonkursil  „Sõbrad minu elus" näitusele väljavalitud toredad tööd.

Katariina Leets - sõbrakuul rõõmustasid meie meeli meeleolukalt maalitud dekoratsioonid.

Olesja-Väsvy Soitu -  suurepärase väljendusoskuse ja piiritu fantaasiaga oma tegelaste kujundamisel. Alati rõõmsa meele ja sooja suhtumisega kõigisse kaaslastesse.

Rahvatants:

Marta Moorats, Adele Katriin Pihlakas, Anne Marii Roosilill, Mirtel Ruut, Anni Riin Uus, Katharina Vicroria von Schwanenflügel - siiras ja tingimusteta esinemine "Vanaisade klubi" sõbrapäeva tähistamisel.

Laura Liisa Kolomets, Helena Mardim, Gerli Sülla, Adele Tamberg, Marii Tammemäe, Rosette Liis Uus, Kätlin Vagel, Hannah Lya von Schwanenflügel - meeleolukas ja rõõmu pakkuv esinemine "Vanaemade klubi" vabariigi aastapäeva pidulikul tähistamisel.

Kitarriring:

Oliver Sebastian Jesse – huvikooli suur sõber, käis sõbranädalal tegutsemas ka mitmes teises ringis.

Marken Varis, Lisete Lindorg, Artur Anderson - kõik esimese aasta õppija kohustuslikud lood korralikult esitatud.

Oskar Kask - esitas korralikult kohustusliku laulu.

Sten-Marten Kaljula - lõpetas noodiharjutuste 1. etapi.

Egert Lill - õppis ja esitas kõige rohkem noodiharjutusi.

Karoliine Kaukvere - esinemistegevuse eest väljaspool huvikooli.

eve stuudio:

Marta-Liisa Kivikas, Kertu Soomets, Iris Rämmeld, Marta Soro  – sisuka osaluse eest õppekäigul Taisse.

Loodusring:

Marta Aun - pühendunud maketiehitajat.

Mirtel Kangur  - alati elurõõmus.

Malering:

 Hugo Soo, Simo Marvin Viir, Maarja Kährik, Martin Mändoja, Antonio Ibrus, Aksel Aavik ja Feliks Oja - tublid tulemused võistlustelt ja pühendunud kaasatöötajad tundides.

Anton Aavik, Marko Romet Freimann, Maru Jürmann, Richard Pikk, Holger Purga ja Vihur Põld - pühendunud kaasatöötajad tundides.

Trummiring:
Märtin Patric Mändmaa - Bossanova beati ära õppimise eest.

 

Jaanuar 2019

 

MUUSIKARING TUJU:

Artur Oja - uus tubli laps ringis, kes kohanes uue keskkonnaga väga kiirelt.

LAULUSTUUDIO:

Eleanora Maiste - lauluhääl on muutunud palju kandvamaks ja kõlavamaks. Tubli areng.

TRUMMIÕPE:

Helena Marii Haljas ja Leonhard Pertelson -  positiivse suhtumise ja innuka õppimise eest.

RAHVATANTS:

Kätlin Vagel - eduka ja tulemusliku abi eest oma oskuste rakendamisel Välis-Eesti

rahvatantsurühma, Vingerpere, treeningtundides.

S-STUUDIO:

Kohusetundlikud tundides osalejad - 0 puudumist jaanuaris:

Mammud - Vivian Aule, Kertu Orgusaar, Marili Pikk; Mellifera - Meia Niinepuu;

Liblikad - Camilla Saskia Kabul, Jette Loik;

Linnud - Karmen Kaljurand, Heleri Stutšilov, Andrea Pilve; Lolo - Liis Allik;

I trupp - Johanna Joandi, Karoliine Käsper, Keiti Leon, Lotta Laureen Loo

KITARRIRING:

Kristjan Laurits , Martti Vahemaa - kõige rohkem noodiharjutusi korralikult esitanud.

Laura- Liis Saarik - leidis, et on küll võimalik, kui … !

Sander Saarem  - lõpetas 1. aasta kohustuslikud lood.

EVE STUUDIO:

Marie Lubi -  väga hoolas korrapidaja.

LOODUSRING:

Annabel Mädamürk, Marta Aun ja Rasmus Lippus - tublid matkalised lumetormis 02/01/2019

MALERING:

Hugo Soo - edukas osalemine võistlustel.

Feliks Oja - aktiivne osaleja võistlustel.

Johannes Kaup, Martin Mändoja, Holger Purga ja Maru Jürmann - aktiivne kaasatöötamine tundides.

MOTOTEHNIKA:

Gregor Varis, Kristelle Tasane, Oliver Kalle - korralikud ja tublid kohalkäijad  ja õppijad.

 

Detsember 2018

 

Muusikaring TUJU:

Tuju: Henriete Lee Laretei - tubli ja kindel esinemine jõulukontserdil.

Laulustuuudio:

Mia Asu - silmnähtavalt julgem esinemine jõulukontserdil.

 Taivi Võip - olenemata olukorrale, said kontserdil tublisti hakkama.

Trummiõpe:

Märtin Patric Mändmaa ja Ott-Markus Pruul suurepärase esituse eest kitarrikontserdil.

Rahvatants:

Adele Katriin Pihlak - hoolas ringitöös ja tasemel teadmised eesti rahva kommetest seoses jõuludega.

S-Stuudio:

Nora Nöps, Heleena Steinfeld, Loviisa Sadam, Kertu Valmsen, Jette Mia Mätlik, Jette Loik, Saskia Meekler,

Laureen Lehestik - end ületanud julged tantsijad.

Liis Allik, Geily-Grettel Laansoo, Karolin Roostik, Herda Hendrikson - isemõtlevad entusiastid.

Lotta Laureen Loo, Grete Roostik, Johanna Joandi, Keiti Leon, Karoliine Käsper, Alice Kadak - meeletu lisatöö tegijad.  

Kitarriring:

Lauri  Soosaar, Karoline Kaukvere  - tõhusa abi eest kitarriringi talvekontsertide korraldamisel.

Eve stuudio:

Marta-Liisa Kivikas – kohusetundliku ja toimeka reisi ettevalmistamise eest.

Loodusring:

Rasmus Lippus - tubli kohalkäija.

Malering:

Holger Purga, Mattias Oks, Maru Jürmenn – tublid tulemused Jõuluturniiril.

Hugo Soo, Simo Marvin Viir ,Maarja Kährik -  head tulemused Jõuluturniiril.

Mattias Oks – piparkoogimale idee ja teostuse eest.

Mototehnika:

Henry Rebane – I koht murutraktorite jäärajavõistlusel Aluveres.

 
November 2018
 
Kunstiring:
 
Katariina Leets – huvikooli majajuhi idee ja teostuse eest.
 
Muusikaring TUJU:
 
Henriete Lee Laratei - eriti tubli plaatpillimängija
 
Laulustuuudio:
 
Artur Oja - julge ja kohusetundlik laulupoiss
Lisandra Triksberg - imeilusad kõrged noodid
 
Trummiõpe:
 
Leonhard Pertelson -  tublide edusammude eest
Märtin Patric Mändmaa -  eeskujuliku kohalkäimise eest
 
Rahvatants: 
 
Helena Mardim - abivalmis ja osavõtlik esinemisprobleemide lahendamisel. Edukas esinemisel.
Mirtel Ruut -  abivalmis ja leplik esinemisprobleemide lahendamisel. Edukas esineja.
Laura-Liisa Kolomets - kohusetruu ja abivalmis tekkivate probleemide lahendamisel
 
Robootika:
 
Robin Toom - pani uude robootika laborisse interneti.
 
Mehhatroonika:
 
Priit Hein - lintlihvija remontis ära.
 
S-Stuudio:
 
End ületanud julged tantsijad - Nora Nöps, Heleena Steinfeld, Loviisa Sadam, Kertu Valmsen, Jette Mia Mätlik, Jette Loik, Saskia Meekler, Laureen Lehestik
Isemõtlevad entusiastid - Liis Allik, Geily-Grettel Laansoo, Karolin Roostik, Herda Hendrikson
Meeletu lisatöö tegijad - Lotta Laureen Loo, Grete Roostik, Johanna Joandi, Keiti Leon, Karoliine Käsper, Alice Kadak
 
Kitarriring:
 
Esitasid sisseastumislaulu - Marken Varis, Sander Saarem
Tegi suure ja ilusa üllatuse - Oliver Sebastian Jesse
Kohustusliku loo korraliku esitamise eest - Romet Shirokov
 
Loodusring:
 
Triin Riisenberg - südamlik ning oskuslik suhtlemine igas olukorras.
Rasmus Lippus - püüdlik ja nutikas, alati kohal ja teeb koostööd.
Mirtel Kangur - uute ideede generaator, proovile panija.
 
Malering:
 
Maarja Kährik, Martin Mändoja, Hugo Soo, Laura Leena Komissarov, Mattias Oks,
Maru Jürmann, Holger Purga -  tublid kaasamõtlejad.
 
Mototehnika:
 
Oliver Kalle, Kristelle Tasane – väga usinad ja aktiivsed.

 

 

Oktoober 2018

Lauluring:

Mia Asu ja Kert Tammeorg- silmapaistvalt sõnakuulelikud- oskus õpetajat kuulata.

Laulumeistrid: Liisa Koovit- kandev I hääl, kes ei lase end II häälest segada.

Muusikaring TUJU:

Mia Lii Kaigas- silmapaistev püüdlus pillimängus.

Trummiiõpe:

Anton Aavik ja Herman Haavapuu topeltlöögi õige tehnika ära õppimise eest.

Rahvatants:

Gerli Sülla ja  Hannah Lya von Schwanenflügel väga aktiivsed kaasamõtlejad ja

kaugreisijad ringi tegevuses.

S-Stuudio:

Lii Jürisson - väga kiire õppija.

Mirtel Seermann - terava mõistusega tantsija.

Bethany Lisett Oro, Mia Mägi, Heleri Stutšilov - arenguliselt suure hüppe teinud eeskujulikud tantsijad.

Gita Roosileht - hea tantsulise mäluga õpilane.

Kitarriring:

Robin Pabunen, Sander Saarem, Marken Varis, Siim Hommik, Lisete Lindorg. Artur Anderson - kohustuslike lugude korraliku esitamise eest.

Tommi Timpson, Ats Erik Mitt - üllatuslikumate vaheajalugude esitamise.

Lauri Soosaar - tõhusa abi eest sügiskontserdi korraldamisel.

Draamaõpe:

Triin Riisenberg - südamlik ning oskuslik suhtlemine igas olukorras.

Malering:

Maru Jürmann, Mattias Oks, Holger Purga, Vihur Põld, Marko Romet Freimann, Aksel Aavik, Anton Aavik, Johannes Kaup, Maarja Kährik, Martin Mändoja, Hugo Soo - käivad püüdlikult tundides, töötavad kaasa, on innukad ning taibukad.

Mototehnika:

Kristelle Tasane, Oliver Kalle, Henry Küper, Reimo Kolga – väga usinad ja aktiivsed.

Laevamudelism:

Richard Root, Christian Root Marten Laanisto, Reimo Hunt – head tulemused

Ahimäe 2018 võistlusel.

 

 

September 2018

Lauluring:

Diora Kähr - julge ja püüdlik meie noorim laululaps.

Muusikaring TUJU:

Rasmus Mõru -  silmapaistev pühendumine õppetöös.

Trummiiõpe:

Märtin Patric Mändmaa ja Sten Ronan Siiman- tublide edusammude eest.

Rahvatants:

Annemarii Roosilill -  edukas algaja ja püüdlik tantsuliikumiste õppija.

S-Stuudio:

Jette Loik- entusiasmi eest.

Liis Allik – püüdlikuse eest anda maksimumi või isegi rohkem.

Vivian Aule – rõõmsameelne entusiast.

Tantsueelkool:

Elo Meos – kannatlik ja väga püüdlik õpilane.

Kitarriring:

Rühmad TN 16:15, TN 17:15 TN 18:15 – jätkavad uut õppeaastat täies koosseisus.

Marten Lembavere - 1. aasta õpilase korralik sisseastumislaul.

Maribel Martsik, Martti Vahemaa, Kristjan Laurits - vaheajalugudega tekitasid üllatusi.

Lauri Soosaar: tõhusa abi eest Viljandi Võrr 2018  korraldamisel.

Malering:

Hugo Soo - eduka tulemuse eest spordinädala võistlustel.

eve stuudio:

Birgit Kotsar, Niina Rämmeld - ukraina reisi tragid reisisellid ja laagrilised.

Mototehnika:

Kristelle Tasane, Merilin Põldveer, Oliver Kalle, Kevin Naelso, Henry Küper, Pärtel Kiisküla – hea võistluse eest Viljandi Võrr 2018

Laevamudelism:

Marten Laanisto - täname idee ja teostuse eest seismisel, Viljandi JK Tuleviku poolt korraldataval perefestivalil.