Tunniplaan

 

2019/2020 õ.a. tunniplaan 

Ringid Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev  Reede            Laupäev     

eve stuudio

Eve Noormets

 

13.30 - 15.00

1.klass

15.00 - 16.30

2.- 4.klass

17.00 - 17.3 (17.45)

koolieelikud

 

 

15.00-16.00

steptants

16.00- 17.30

keerukujud

17.30 rosinad

13.30 - 15.00

1.klass

15.00 - 16.30

2.- 4.klass

17.00 - 17.30 (17.45)

koolieelikud

 

 

15.00-16.00 steptants

 

16.00 - 17.30

keerukujud

18.30 - india

10.00 - 13.00 india

Tantsu eelkool

Leanika Mändma

Reelika Poroson

15.15-15.45
Kesklinna Lasteaia Midrimaa õppehoone

16.00-16.45
Kesklinna Lasteaia Mesimummi õppehoone

  16.00 - 16.30
Krõllipesa Lasteaia Krõllipesa õppehoone

16.15-16.45
Krõllipesa Lasteaia Krõllipesa õppehoone

 

 

 

   

Draamaring

Katre Kaseleht

16.15 - 17.45   16.15 - 17.45      

Malering

Margit

Simenson

Siim Kanep

 

13.30-14.15

I grupp algajad

14.30-15.15

II grupp

15.30-17.00

III grupp edasijõudnud

 

13.30- 14.15

I grupp algajad

14.30-15.15

II grupp

15.30-17.00

III grupp edasijõudnud

   

S-Stuudio

Leanika

Mändma

Reelika

Poroson

13.00-14.00 Rokod

14.00-15.00 Mellifera

16.00-17.30 I trupp

17.30-18.30 Lolod

 

14.00-14.45 Mellifera

14.45-15.45 Liblinnud

17.15-18.00 Lolod

18.00-19.30 I trupp

13.00-14.00 Rokod

14.15-15.00 Duo/Soolo tund (vabatahtlik kõikidele) 

15.00-16.00
Liblinnud

16.00-17.30 I trupp

17.30-18.30 Lolod

18.30-19.30 Mammud

13.00-14.00 Rokod

14.30-15.30 Mellifera

15.45-16.45 Liblinnud

17.30-19.00 I trupp

   

Rahvatants

Maie

Tammemäe

Merilin

Metsatsirk

 

14.00-15.30

Sammuke/Maie

15.30-17.30

Upser/Maie

   

14.00-15.30

Sammuke/

Maie

15.30-17.00

Upser/Maie

19.00-21.00

Ru- Le-Me

Merilin

KLK saalis

10.30-13.30

Ru-Le-Me

üle laupäeva

Merilin

 

 

 

Kitarriring

Kalev Saarva

 

12.15 (1.aasta)

13.15 (1.aasta)

14.15 (1.aasta)

15.15 (2.aasta)

16.15 (1.aasta)

17.15 (4.-5.aasta)

18.15 (2.-6. aasta)

19.15 (3.-5. aasta)


 

12.15 (1.aasta)

13.15 (1.aasta)

14.15 (1.aasta)

15.15 (2.aasta)

16.15 (1.aasta)

17.15 (4.-5.aasta)

18.15 (2.-6.aasta)

19.15 (3.-5.aasta)

14.00

(1.aasta)

15.30 (3.-4.aasta)

17.00 (1.-2.aasta)

18.30 (2.-5.aasta)

Tuju stuudio

Markus Mölder

15.00 - 15.30

LA Männimäe

15.45 - 16.30

ansambel

15.15 - 15.45

La Midrimaa

15.00 - 15.45 ansambel

15.15 - 15.45

LA Mesimumm

   

Trummiring

Karl- Heinrich Arro

13.00 - 13.30

13.30 - 14.00

14.00 - 14.30

14.30 - 15.00

15.00 - 15.30

15.30 - 16.00

16.00 - 16.30

16.30 - 17.00

17.00 - 17.30

17.30 - 18.00

18.00 - 18.45

 

12.30 - 13.00

13.00 - 13.30

13.30 - 14.00

14.00 - 14.30

14.30 - 15.00

15.00 - 15.30

15.30 - 16.00

16.00 - 16.30

16.30 - 17.00

17.00 - 17.30

17.30 - 18.15

     

Kunstiring

Merike Kiivit

 

14.00-15.30

I- III (A)

15.30- 17.00

IV- VI (A)

17.00-18.30

Suured

14.00- 15.30

I-III kl. (B)

15.30- 17.00

IV-VI (B)

17.15-18.00

koolieelikud

14.00- 15.30

I-III (A)

15.30- 17.00

IV-VI (A)

17.00-18.30

Suured

14.00- 15.30

I-III kl(B)

15.30- 17.00

IV-VI (B)

 

 

   

Idee Stuudio

 

            

Loodusring

Peep

Tobreluts

15.00- 17.00 15.00- 17.00        

Laevamudelism

Olle Järvekülg

      15.00- 19.00 15.00- 19.00 13.00-17.00

Mehhatroonika ja Robootika

Ruudi Silmann

16.00- 18.30

Mehhatroonika

16.00- 18.00

Robootika

16.00- 18.00

Robootika

     

Mototehnika

Tarmo Raba

Toomas Raba

14.00-19.00

Tarmo Raba (tunniplaani vaata ringi uudiste alt)

 

14.00-19.00

Toomas Raba

 

 

14.00-19.00

Tarmo Raba (tunniplaani vaata ringi uudiste alt)

14.00- 19.00

Tarmo Raba (tunniplaan vaata ringi uudiste alt)

 

14.00- 19.00 Toomas Raba

 

 

 

Laulustuudio

Ingrid Rabi

16.30- 17.15

lauluplikad

17.15- 17.45

4.a

17.45- 18.15

5 + a

 

  16.30- 17.15

         lauluplikad

     17.15- 17.45

            4.a

     17.45- 18.15

             5 + a