Viljandi Huvikooli maleringi õpilane osaleb noorte male maailmameistrivõistlustel

Viljandi Huvikooli maleringi õpilane Kaarel Roht osaleb 15-26. oktoobrini noorte male maailmameistrivõistlustel Egiptuses.

Tulemused ja ajakava on leitavad aadressil

Voorude algus on kell 15.00 va viimane voor, mis algab kell 10.30. Soovime Kaarlile palju edu! Kuningas kummuli!

11.10.22

8.oktoobril peeti Viljandi Võrr 2022. Võisteldi 4 kategoorias. Viljandi huvikooli motoringi tüdrukuid ja poisse oli võistlusrajal kokku 20 noort. Võistlusel osales üle 50 osaleja. Tüdrukuid ja naisi olid võistlustules kokku 10. Võistlus oli ka publikurohke.

Tulemused: Suurepäraste võistlustulemuste ja arenguhüppe eest pälvis tänavu rändkarika Samuel Sarv.

Semid - 88cm: I koht Mikk Pinsel, II koht Henry Küper, III koht Kristel Raba, IV koht Marten Raud, V koht Matis Heinpõld, VI koht Oliver Kalle

Semi juunior - 88cc: I koht Kaiser Kopti, II koht Samuel Sarv, III koht Sireli Lindma, IV koht Mairo Usin, V koht janari Viidik, VI koht Markus Mettus

Sportvõrrid: I koht Kardo Sarapik, II koht Gennadi Kink, III koht Kaido Kohv, IV koht Marleen Valdas, V koht Jaspar Kraav, VI koht Henrik Sass

Sportvõrrid juunior: I koht Sander Sarapik, II koht Randel Hint, III koht Ristjan Kütt, IV koht Märten Pärt, V koht Robert Karu, VI koht Rauli Kuus

Täname Eesti Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgruppi ürituse toetamise eest.

Toimetaja: ELERIN LAURIMÄE

Jälgi meid : https://www.facebook.com/viljandihuvikool/

Sündmused kajastatud Huvikool.ee ÜLDINFO lehel

8. novembril toimus Viljandis Kõikide laste isadepäev 2020. Meie Huvikooli tantsuringid - Eve Stuudio, Rahvatantsuringidest segarühm Ru-Le-Me ja neiduderühm Upser ning S-Stuudio kõik rühmad koos Tantsu eelkooli tantsijatega pakkusid publikule oma esinemistega suurt rõõmu.

Aitäh kõikidele, kes ka meie telgi üles leidsid ning julgesid proovida nii tehnikakeskuse kui ka motomajas tegutsevate ringide väljapandud tegevusi! Oli meeleolukas päev!

Novembri keskpaigas avasime oma tehnikakeskuse, mis asub Viljandi Paalalinna kooli ruumides. Tehnikakeskuses pesitsevad mehhatroonika- ja robootika, loodus-tehnika ning tulevikus ka automudelismi ringid! Aitäh kõikidele, kes olid protsessis osalised ning jõudu meie õpetajatele uues kohas!