8. novembril toimus Viljandis Kõikide laste isadepäev 2020. Meie Huvikooli tantsuringid - Eve Stuudio, Rahvatantsuringidest segarühm Ru-Le-Me ja neiduderühm Upser ning S-Stuudio kõik rühmad koos Tantsu eelkooli tantsijatega pakkusid publikule oma esinemistega suurt rõõmu.

Aitäh kõikidele, kes ka meie telgi üles leidsid ning julgesid proovida nii tehnikakeskuse kui ka motomajas tegutsevate ringide väljapandud tegevusi! Oli meeleolukas päev!

Novembri keskpaigas avasime oma tehnikakeskuse, mis asub Viljandi Paalalinna kooli ruumides. Tehnikakeskuses pesitsevad mehhatroonika- ja robootika, loodus-tehnika ning tulevikus ka automudelismi ringid! Aitäh kõikidele, kes olid protsessis osalised ning jõudu meie õpetajatele uues kohas!