OOTAME LAPSI HUVIKOOLI!

Kui su laps vajab tuge enese väljendamisel, soovib proovida uusi asju ja parandada suhtlemist teiste laste ja täiskasvanutega, siis usu või mitte, aga teda aitab selline huviring nagu TEATRIKLASS.

Laste teatristuudio tunnid võimaldavad lapsel avastada oma talenti, vabaneda kompleksidest, parandada oma enesehinnangut ja õppida mugavalt suhtlema teiste laste ja täiskasvanutega.

Teatriringis me jutustame lugusid, õpime lavakõnet ja improviseerime erievaid mänge.

Programm on eakohane ja esitatud lastele kõige meelepärasemal viisil, nii et meie tundides ei ole kunagi igav hetk. Lapsed saavad sisemise vabaduse ja ei karda end väljendada ja improviseerida

Või nagu õpetaja ütleb: „Minu jaoks on näitlemine eelkõige mäng – see ei vaja julgust, seda saab teha siis, kui tuju on, või selleks, et oleks lõbus"

Tunnid toimuvad: 1-2.klassile E ja K kell 13.15

3.-5.klass E ja K kell 14.05

Grupp avatud uutele huvilistele!

Õpetaja Katre Kaseleht (lõpetanud näitekunsti eriala Viljandi Kultuuriakadeemias).

Osalustasu 21€/kuu

****************************************

Ootame uusi noori KUNSTIRINGI.

Joonistame, maalime, meisterdame ja teeme graafikat. Tegeleme palju vabaloominguga, osaleme võistlustel.

Igas tunnis toimub midagi uut ja põnevat loomingulist. Ringis osalemine rikastab lapse fantaasiat, käelisi oskuseid ja loovust.

Tunnid toimuvad: 1-3.klassile E ja K kell 14.

4-6.klassile E ja K 15:30

Grupp avatud uutele huvilistele!

Õpetaja Merike Kiivit.

Osalustasu 23€/kuu

*****************************************

Kui teil on kodus noor tehnikahuviline ja tal oleks soov neid oskuseid juurde omandada või on keegi sootuks uue hobi otsingul, siis ootame ROBOOTIKA või MEHHATROONIKA huviringi.

Õpetaja Ruudi Silmanni juhendamisel saavad 3-12. klassi lapsed selgeks nii metallitöö kui ka elektrooniku tööriistade kasutamise. Meie tehnikakeskuses on keevitusaparaadid, metallitreipink, 3dprinter, jootejaamad ja kõik muu vajalik tehnikaga tegelemiseks.
Robootikas koostatakse ja konstrueeritakse ise roboteid ning seejärel programmeeritakse neid.

Mehhatroonikas ehitame pisielektrisõidukeid: elektritõuksid, elektrirattad…

Ootame uusi lapsi robootikasse K kell 16-18 ja mehhatroonikasse E 16-18:30

Tunnid toimuvad: Huvikooli tehnikakeskuses Paalalinna koolis, Paala tee 46.

Osalustasu 23€/kuu

Väärikas eas Viljandi Huvikool loob lisaväärtusi kogu eluks

Alanud õppeaasta möödub Viljandi Huvikooli jaoks oluliselt pidulikumalt kui eelmised aastad, sest Huvikool saab 75-aastaseks.

Viljandi Linnalehes kirjutab direktor Piret Mädamürk teemal „ Väärikas eas Viljandi Huvikool loob lisaväärtusi kogu eluks"

Meie sünnipäev rullub lahti novembrikuus noortenädalal, kus noored kujundavad oma sünnipäevapeo ise. Korraldatakse erinevaid töötube, mõttetalguid ja avatud tunnitegevusi. Hoidke meie tegemistel silm peal ja tulge uudistama.

Hoia silma peal ka Huvikooli Facebooki lehel.

Loe lähemalt Viljandi linnavalitsuse ajalehest "Viljandi", 18.oktoobri numbrist, lk 3:

Rõõmsat ja huvitavat kooliaastat!

Kui sa oled juba meie kooli õpilane või alles mõtled liitumisele, oled oodatud õpetajate ja huviringidega tutvuma.

Kõikidel endistel ja tulevastel õpilastel palume täita avaldus kooli astumiseks. https://viljandihuvi.ope.ee/vastuvott

Kõigil täiskasvanutel soovitame kanda kooli sisenemisel maski. Kooliruumides liigume hajutatult teineteisest mõistlikul kaugusel ja jälgime koolikeskkonnas välja pandud juhiseid.

Rõõmsate kohtumisteni!

Õppetöö toimub kolmes majas.

Mototehnikaring asub aadressil Vikerkaare 2. (ehituspoe Decora taga)

Robootika ja mehhatroonika

Automudelism

Asuvad aadressil Paala tee 46 (Paalalinna kooli 0 korrus) sisenemine sisehoovist.

Ülejäänud ringid asuvad aadressil Jakobsoni 47 C, Viljandi