Anname teada, et alates esmaspäevast (16.03) Huvikoolis ringitegevust ei toimu. Palume olla tihedad Stuudiumi külastajad, sest sinna hakkab laekuma informatsioon kodustest ülesannetest, kuutasudest ja muust tähtsast! Olukorra muutustest anname samuti Stuudiumi keskkonnas teada! Palume mõistvat suhtumist ja olgem terved!

Praegusel viirusteperioodil on tähtis end hoida! Soovime, et meie õpilased, sõbrad ja kaasaelajad oleksid ja jääksid terveks!

Väljavõtted Terviseameti soovitustest on järgmised:

Varsti lõpeb koolivaheaeg ning kooliõpilased ja ka lasteaialapsed, kes koos vanematega käisid reisil, tulevad taas kooli / lasteaeda. Reisil viibinute hulgas on kindlasti ka neid, kes käisid Hiinas, Põhja-Itaalias (regioonid: Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmonte), Jaapanis, Singapuris, Lõuna-Koreas, Iraanis, kus nüüdseks on tuvastatud palju koroonaviirusesse haigestunuid. Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast maailmas, soovitab Terviseamet teavitada ja paluda lastevanemaid, kes käisid puhkamas nendes riikides, võimalusel viibida koos oma lastega 14 päeva kodus ja jälgida nende tervislikku seisundit. Kui antud ajavahemikus esineb lapsevanemal või lapsel palavikku, köha või hingamisraskusi, siis võtta koheselt ühendust oma perearstiga ning teavitada oma reisist riskipiirkonda.

COVID-19 iseloomustuse ja korduvalt kippuvad küsimused koos vastusetega on leitavad Terviseameti kodulehel https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus. NB! Lisaküsimuste korral palun pöörduda Terviseameti regionaalosakondade kontakttelefonidele: 1) Põhja regionaalosakond tel. 794 3700 2) Lõuna regionaalosakond tel. 5823 8267 3) Lääne regionaalosakond tel. 5301 0107 4) Ida regionaalosakond tel. 5340 3231